O mnie!

„Mama Czarodziejka” to projekt, który przede wszystkim ma mi pomóc w organizacji pomysłów i myśli. Stronę tworzę przede wszystkim z myślą o sobie samej 🙂 i kilku wyjątkowo ważnych dla mnie Osobach, mam jednak nadzieję, że przyda się też Tobie i że znajdziesz tutaj wiele inspiracji.

Kilka słów o mnie

Z wykształcenia i pasji jestem przede wszystkim pedagogiem, choć ukończyłam też zarządzanie i inżynierię produkcji na wydziale informatyki. Przez pewien czas pracowałam jako manager, zajmowałam się planowaniem, zarządzaniem, prowadziłam zespoły i zajmowałam się najróżniejszymi projektami. Jednak gdy spróbowałam pracy nauczyciela i wykładowcy, poczułam się jak ryba w wodzie i nie wyobrażam sobie innej ścieżki zawodowej. Przy okazji piszę i ilustruję książki, tworzę aplikacje (głównie edukacyjne), projektuję materiały szkoleniowe i zajmuję się grafiką. 

Od wielu lat mieszkam i pracuję w Norwegii, gdzie staram się łączyć próby bycia najlepszą możliwie Mamą z pracą, prowadzeniem firmy, ciągłym rozwojem osobistym i zawodowym oraz najbardziej kreatywnym życiem na jakie starcza mi energii. 

Jeżeli masz pytania lub po prostu chcesz się ze mną skontaktować, najłatwiej zrobić to poprzez media społecznościowe lub przy pomocy formularza kontaktowego. 

Magicznego dnia!