Aap sahaee hoa to wspaniała medytacja bogactwa, która sprawdziła się w dość magiczny sposób moim życiu. Działa prawie jak zaklęcie. Polecam ją zwłaszcza, jeżeli borykasz się z kłopotami finansowymi i musisz podreperować budżet.

Oczywiście sama medytacja nie sprawi, że wszystkie problemy znikną, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. A może jednak? Na pewno jest doskonałym punktem wyjścia – pomaga odnaleźć się w finansowej sytuacji, odzyskać kontrolę, otworzyć się na nowe możliwości i pozwolić, by bogactwo swobodnie do nas płynęło. 

Ta medytacja pozwala także przeniknąć nieznane bez strachu. Zapewnia ochronę i równowagę psychiczną.

Jest to w moim odczuciu wyjątkowo prosta w nauce mantra, a po przesłuchaniu jej zaledwie raz, łatwo zapamiętać jej słowa. Oryginalny język medytacji to sanskryt. Istnieje wiele różnych wykonań, a jednego z najpopularniejszych możesz posłuchać tutaj:

możesz ją też znaleźć na iTunes (linki afiliacyjne) :

  

SŁOWA MANTRY Aap Sahaaee Hoaa

Aap Sahaaee Hoaa, Sachay Daa Sachaa Doaa, Har, Har, Har

ZNACZENIE MANTRY Aap Sahaaee Hoaa

Ty, Boski, stałeś się moim schronieniem. Twoje wsparcie jest prawdziwe, Wielki Kreatywny Nieskończony. / Twórca stał się moim Obrońcą, Najprawdziwszy z Prawdziwych opiekuje się mną. HAR jest pierwotnym dźwiękiem Stwórcy. 

Przebieg medytacji:

Siedzimy wygodnie z rękami ułożonymi na sercu, lewa dłoń na prawej. Śpiewamy od 11 do 31 minut każdego dnia, z możliwością wydłużenia do 62 minut. 

historia Medytacji bogactwa Aap Sahaaee Hoaa

Yogi Bhajan powiedział o tej medytacji, że pozwala ona na „…całkowitą eliminację wrogów i blokadę wszelkiej wrogości na zawsze, odzyskanie kontroli nad sobą…”. Dodatkowo, jeśli będziemy ją śpiewać  przez 62 minuty (najlepiej między 3 a 4 rano, choć o tej porze większość mam woli spokojnie spać!), możemy pokonać przytłaczające finansowe problemy. 

Guru Singh opowiedział z kolei osobistą historię związaną z tą medytacją.

Wspomniał, jak wiele lat temu prowadził prosperujący biznes, gdy nastąpił krach na rynku. Gdy Yogi Bhajan usłyszał o jego problemach finansowych, przekazał mu właśnie tą mantrę. Guru Singh zaczął puszczać ją w biurze 24 godziny na dobę.  Przez kolejne 9 miesięcy firma wypracowała rewolucyjne wręcz sposoby by nie tylko przetrwać, ale i rozwinąć się jeszcze bardziej. Ta mantra pomaga pokonać wszelkie przeszkody. 

Moje doświadczenia z tą mantrą. 

Powiem krótko – gdy zaczęłam częściej śpiewać tą mantrę, dostałam pracę marzeń, a moje zarobki wzrosły o ponad 20%. Coś jest na rzeczy! Mam nadzieję, że i Tobie przyniesie ogromne bogactwo. 

Comments are closed.