Magiczna Kuchnia

Czekoladki z masłem orzechowym – inspirowane dietą ketoMama CzarodziejkaPrzepyszne czekoladki, które posmakują amatorom gorzkiej czekolady i masła orzechowego. Doskonałe dla każdego, kto stara się uniknąć węglowodanów, świetne dla mam, które mają ochotę na małe co-nieco bez wyrzutów sumienia. UWAGA: nie nadają się dla osób uczulonych na kakao, czekoladę, masło orzechowe, olej kokosowy i inne składniki - dlatego jeśli cierpisz z powodu alergii pokarmowych, lepiej poszukaj innego przepisu.
Pyszny chleb na świeżych drożdżach, niezawodny przepis!Mama CzarodziejkaNajlepszy, najprostszy, niezawodny przepis na pyszny chleb, który nie tylko cudownie smakuje i bajkowo pachnie, ale też zawsze wychodzi. Bez konserwantow, bez sztucznych spulchniaczy, bardzo łatwy w przygotowaniu. Jedyną jego wadą jest to, że zbyt szybko znika - choć zawsze planuję część zamrozić, zwykle znika zanim zdążę.
Pizza Mamy Czarodziejki – najlepszy, sprawdzony przepis w zdrowej wersjiMama CzarodziejkaTa interpretacja pizzy sprawdza się doskonale w moim domu, zawsze wychodzi, jest pyszna i pozwala nakarmić rodzinę całkiem sporą porcją warzyw. Za każdym razem lądują na niej inne składniki, niemniej zawsze świetnie smakuje. Jest bardzo łatwa w przygotowaniu i pozwala na ogromną kreatywność przy ozdabianiu. Jeśli podzielisz placki na mniejsze kawałki, możesz je spakować jako lunch do pracy, zamrozić na później - jeśli cokolwiek zostanie 🙂
Pin It