Aad Guray Nameh to mantra ochronna, którą śpiewamy, by przywołać obronną energię Wszechświata.  Wielokrotnie doświadczyłam jej magicznego wręcz działania. Na pewno przyda się wszystkim osobom o wielkiej wrażliwości i mocno rozwiniętej empatii, które łatwo ulegają wpływom negatywnych energii innych ludzi.

Moja tajna broń przeciwko energetycznym wampirom

Od małego pozwalałam innym wpływać na moje samopoczucie, radość i „energię”. Gdy po raz pierwszy usłyszałam określenie „wampir energetyczny”, nie trzeba mi było tłumaczyć, co oznacza. Co ciekawe, a jednocześnie trochę makabryczne, niektóre moje przyjaźnie wydawały się opierać wyłącznie na moim energiodawstwie.

Było to wyraźnie widoczne nawet dla moich bliskich, a czasami nawet dla samych „biorców”. Miałam jedną koleżankę, która otwarcie informowała, witając się w drzwiach: „jest mi źle, przyszłam po trochę Twojej pozytywnej energii”. Po takich odwiedzinach byłam przeważnie rozbita, smutna, zmęczona i wyczerpana. Ale nie umiałam się bronić. Inna moja znajoma zrobiła sobie z mojego domu bank energiodawstwa, przynosząc regularnie problemy, których wcale nie chciała rozwiązywać. Choćbym nie wiem jak wypoczęta wpuszczała ją do środka, po jej wyjściu musiałam albo się zdrzemnąć, albo spałaszować coś słodkiego.

Trwało to do czasu, gdy takie układy przestały mi odpowiadać i postanowiłam przywrócić równowagę w moim życiu. Oczywiście miało to olbrzymi związek z faktem, że zostałam Mamą. Sama świadomość okazała się niewystarczająca. Najwidoczniej stałam się gotowa, by się czegoś ważnego nauczyć, bo trafiłam na cudownych nauczycieli, w tym przede wszystkim Kundalini jogi, którzy pokazali mi kilka niesamowitych technik ochronnych i nauczyli mnie nieulegania wpływowi innych, ich emocjom, uczuciom i stanom duchowym.

Nie jestem w stanie wszystkiego opisać w jednym wpisie, dlatego zacznę od najprostszej, a jednocześnie jednej z najskuteczniejszych metod – cudownej mantry Aad Guray Nameh.

Przepiękne wykonanie Snatam Kaur jest dostępne na Youtube:

Na mojej liście iTunes mam ją jeszcze w wykonaniu Jagroop Kaur i Jai- Jagdeesh. Istnieje bardzo dużo wersji tej modlitwy. Mantra jest też czasami nazywana  Mantrą Mangala Charan.

Pełny tekst mantry Aad Guray Nameh

Aad Guray Nameh, Jugaad Guray Nameh, Sat Guray Nameh, Siri Guroo Dayvay Nameh

Znaczenie mantry Aad Guray Nameh:

Oddaję pokłon Pierwotnej Wiedzy. Oddaje pokłon Mądrości przez Wieki. Oddaję pokłon Prawdziwej Wiedzy. Oddaję pokłon wielkiej, Niewidzialnej Wiedzy.

Yogi Bhajan uczył, że mantra musi być powtarzana 3 razy pod rząd. Można ją śpiewać w dowolnym miejscu i czasie. Śpiewana przez 31 minut zapewnia oczyszczenie przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.

Działanie Mantry Aad Guray Nameh

“Gdy nie możesz być chroniony, ta mantra Cię ochroni. Gdy rzeczy stają i nie chcą się poruszyć, ta mantra popycha je we właściwym kierunku.” – Yogi Bhajan

Jak już wspomniałam, to potężna mantra ochronna. Pomaga ona uzyskać jasność i przewodnictwo od naszej Wyższej Jaźni. Tworzy pole ochronne wokół osoby, która ją śpiewa. Przyciąga obfitość i pomaga realizować nasze przeznaczenie.

Wiele osób korzysta z niej gdy potrzebuje specjalnej ochrony. Świetnie sprawdza się zwłaszcza przed podróżą, przed jazdą samochodem lub przed lotem.

W moim przypadku, oczywiście w połączeniu z innymi technikami, mantra ta przyniosła fantastyczne efekty. Pomogła mi przejąć kontrolę nad moją energią i przestać ulegać negatywnym emocjom innych. Nie zarażam się już złym humorem, nie ruszają mnie fochy, łatwiej przychodzi mi wyznaczanie granic i mówienie NIE. Mam nadzieję, że i Tobie przyniesie dużo radości i spokoju ducha!

Napisz komentarz