Cześć! Witaj na stronie Mamy Czarodziejki.

Jeśli jesteś rodzicem lub dziadkiem, wychowawcą lub nauczycielem i szukasz inspiracji i pomysłów, by uczynić codzienność z maluchem trochę bardziej magiczną – mam nadzieję, że Ci się tu spodoba i będziesz regularnie wracać.

O mnie – najkrócej jak potrafię

Jestem mamą przecudownego Bąbelka, który postawił mój świat na głowie. Nie żebym wcześniej miała wszystko pod kontrolą… Przeciwnie! Gdybym była superbohaterem, moją cudowną mocą byłoby pewnie pseudo-kreatywne tworzenie chaosu.

Mój synek zmienił PRAWIE wszystko – od moich priorytetów, poprzez marzenia i cele, po kwestie organizacji. Ale co najważniejsze, każda chwila wypełniła się prawdziwą magią, którą trudno opisać słowami.

Bajki Mamy Czarodziejki

Bajki stanowią jeden z ważniejszych elementów mojej mamowej przygody. Uwielbiam je w (prawie) każdej postaci. To moja prawdziwa magiczna moc. Potrafię opowiadać historie, podczas słuchania których z talerzy znikają brokuły i szpinak, a zabawki sprzątają się same z prędkością WARP. Wymyślamy zabawy, podczas których nauka najbardziej nawet frustrujących rzeczy staje się przygodą. A przy okazji rysuję też obrazki, które wywołują najpiękniejsze uśmiechy na buziach. I tylko trochę korzystam w tym wszystkim z mojego wykształcenia i doświadczenia pedagoga, nauczyciela i trenera.

Moje fascynacje i inspiracje

Inspiruje mnie mnóstwo rzeczy.  Do moich największych fascynacji należą między innymi: joga (zwłaszcza Kundalini), rysowanie, medytacja, mindfullness, coaching, gamifikacja (przede wszystkim w edukacji), zdrowe odżywianie, sen, pedagogika i psychologia. Uwielbiam czytać, rysować, pisać i tańczyć. Choć ostatnio zdecydowanie najbardziej lubię spać, ale podobno to normalne wśród mam z

Mam też sporo sezonowych zapłonów. W ostatnich miesiącach jest to minimalizm, bullet-journal i sztuka śnienia. Pewnie wcześniej czy później będę o tym wszystkim pisać.

Bajkowa Szkoła i mój sklep na Etsy.

W ramach lepszej organizacji, wszystkie bajki, opowiadania i tematy, które aktualnie przerabiam, wrzucam na Bajkową Szkołę razem z darmowymi materiałami do pobrania. Jeśli przy okazji powstaną jakieś rysunki lub płatne zestawy, pojawiają się one w moim sklepie na Etsy.

Kontakt.

Można się ze mną skontaktować przy pomocy mediów społecznościowych. Mam nadzieję, że będziesz tu wracać, jeśli masz na to ochotę, przypnij tą stronę na Pintereście.

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

Napisz komentarz

Pin It